Potrzebujesz pomocy drogowej? Niech twoja decyzja padnie na naszą firmę!Szrot to miejsce, do którego trafia większość części motoryzacyjnych pochodzących z demontażu pojazdów. Nie ma lepszego miejsca dla osób pozbywających się samochodów niż szrot. To miejsce zapewnia dostępność do używanych części zamiennych. Nasza firma świadczy również takie usługi jak pomoc drogowa.

Działająca u nas stacja demontażu pojazdów, czyli tak zwany auto złom przyjmie Twój samochód i wyda właściwe zaświadczenie do wydziału komunikacji. Auto złom jest ściśle powiązany z usługą skup aut. W przypadku, gdy pojazd, którym dysponujesz, nie nadaje się do odsprzedaży klientowi indywidualnemu, możesz poprosić o wycenę skupu pojazdu. Specjaliści w kilka sekund wycenią Twoje auto. Prowadzimy kupno aut za gotówkę. Możesz jednak poprosić skup aut o przelew, jeśli jest taka potrzeba, dostosujemy się do Twoich potrzeb.Czy posiadacie jeszcze jakieś inne usługi, z wyjątkiem złomowania?


Posiadamy swój własny szrot, na którym znajdziecie państwo wiele ciekawych części do swojego auta!!! W naszym asortymencie znajduje się wiele marek. Tutaj znajdzie się każda śrubka, nakrętka, zderzak, reflektor i inne części zamienne do niemal każdego auta.

Jest to oferta, która pomaga w najbardziej nieprzewidywanych sytuacjach drogowych. Pomoc drogowa to komfort i bezpieczeństwo. Demontujemy auta każdego typu. Jeśli posiadasz auto, którego stan techniczny nie pozwala na sprzedaż, to możesz skierować go na nasz auto złom, czyli kasację aut.

Zajrzyj na nasz profil facebookowy!