ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW BIAŁOGARD
Kasacja samochodów dlaczego my?Jeżeli chodzi o ceny samochodów powypadkowych to dajemy zawsze rozsądną cene za uszkodzony samochód. Skup aut przebiega bardzo szybko i sprawnie, a pomoc drogowa i holowanie są gratis! Na pewno będą państwo zadowoleni z usług firmy JGMOTO!

Co powinienem wiedzieć jeżeli chodzi o złomowanie samochodu powypadkowego


Wydajemy wszystkie niezbędne dokumenty do wyrejestrowania aut na miejscu, wydajemy wszystko od ręki szybko i sprawnie. Kupimy samochód sprawny jak i powypadkowy. Nasz szrot działa przez cały tydzień, nasza kasacja aut płaci solidne pieniądze! Prowadzimy także sprzedaż części online na OLX i także na allegro!

Czy skup aut obejmuje każdy samochód niezależnie od jego stanu?


Tak skupujemy pojazdy nowe jak i używane, sprawne i szroty. Oferujemy państwu także szrot na którym mamy części samochodowe nowe i używane. Posiadamy także wulkanizacje opon,darmowa wymiana jeżeli zakupią państwo u nas opony do wszystkich pojazdów ciężarowych,dostawczych i osobowych.

Zapraszamy gorąco na naszego oficjalnego, znajdziecie tam Państwo wszystkie niezbędnę informacje dotyczące złomowania samochodu facebooka!