ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW Goleniów
Co powinienem znać jako klient jeżeli myślę o złomowaniu uszkodzonego samochodu


Wydajemy wszystkie niezbędne dokumenty do wyrejestrowania aut na miejscu, wydajemy wszystko od ręki szybko i sprawnie. Kupimy samochód sprawny jak i powypadkowy. Nasz szrot działa przez cały tydzień, nasza kasacja aut płaci solidne pieniądze! Prowadzimy także sprzedaż części online na OLX i także na allegro!

Złomowanie aut Goleniów dlaczego właściwie my?Jeżeli chodzi o zakup pojazdów to dajemy zawsze porządną cene za powypadkowy pojazd. Skup aut przebiega szybko i bezproblemowo, a pomoc drogowa i holowanie gwarantujemy gratisowo! Będziecie państwo na pewno zadowoleni z usługi naszej autokasacji!

Czy skup samochodu obowiązuje każdy pojazd niezależnie od jego jakości?


Tak skupujemy samochody nowe jak i używane, sprawne i powypadkowe. Oferujemy wam Państwu także szrot na którym posiadamy części samochodowe nowe i używane. Posiadamy darmowa wymiane jeżeli zakupią państwo u nas opony, wulkanizacja do wszelakich samochodów ciężarowych czy pojazdów osobowych.

Zapraszamy gorąco na naszego oficjalnego, znajdziecie tam Państwo wszystkie niezbędnę informacje dotyczące złomowania samochodu facebooka!