KASACJA SAMOCHODÓW Koszalin


ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW z Koszalina i okolic
Kasacja samochodów w mieście KoszalinJeżeli chodzi o ceny samochodów powypadkowych to dajemy zawsze rozsądną cene za uszkodzony samochód. Skup aut przebiega bardzo szybko i sprawnie, a pomoc drogowa i holowanie są gratis! Na pewno będą państwo zadowoleni z usług firmy JGMOTO!

Co powinienem wiedzieć jeżeli chodzi o złomowanie samochodu powypadkowego


Wydajemy wszystkie niezbędne dokumenty do wyrejestrowania aut na miejscu, wydajemy wszystko od ręki szybko i sprawnie. Kupimy samochód sprawny jak i powypadkowy. Nasz szrot działa przez cały tydzień, nasza kasacja aut płaci solidne pieniądze! Prowadzimy także sprzedaż części online na OLX i także na allegro!

Czy skup aut obejmuje każdy pojazd nie ważne jaki posiada swój aktualny stan??


Tak skupujemy samochody nowe jak i po wypadku, sprawne i niedziałające. Jesteśmy w stanie wymienić części nowe i używane posiadamy szrot na którym mamy części samochodowe. Prowadzimy także wymiane opon,darmowa wymiana jeżeli zakupią państwo u nas opony do wszelakich pojazdów niezależnie czy ciężarowe, dostawcze.

Zapraszamy gorąco na naszego oficjalnego, znajdziecie tam Państwo wszystkie niezbędnę informacje dotyczące złomowania samochodu facebooka!