Police i okolice ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW
Kasacja aut PoliceJeżeli chodzi o ceny samochodów powypadkowych to nie mamy sobie równych cena az uszkodzony pojazd odpowiada jego ekwiwalentowi. Skup aut przebiega dokładnie żwawo i sprawnie, a pomoc drogowa i holowanie! Na pewno będziecie państwo usatysfakcjonowani z usług naszego JGMOTO!

Co powinienem wiedzieć jeżeli chodzi o złomowanie samochodu powypadkowego


Wydajemy wszystkie niezbędne dokumenty do wyrejestrowania aut na miejscu, wydajemy wszystko od ręki szybko i sprawnie. Kupimy samochód sprawny jak i powypadkowy. Nasz szrot działa przez cały tydzień, nasza kasacja aut płaci solidne pieniądze! Prowadzimy także sprzedaż części online na OLX i także na allegro!

Czy skup aut obejmuje każdy pojazd nie ważne W jakim stanie posiadam swój samochód??


Oczywiście kupujemy każde auto zarówno nowe, po wypadku, sprawne i niesprawne. Wymienimy części do samochodu nowe i używane posiadamy szrot na którym mamy części do większości aut. Prowadzimy także wulkanizacje,gratis jeżeli zakupicie u nas opony do samochodów niezależnie do czego wcześniej służyły.

Zapraszamy gorąco na naszego oficjalnego, znajdziecie tam wszystko co niezbędnę, także info. dotyczące wyrejestrowaniafacebooku!