KASACJA SAMOCHODÓW powypadkowych Stargard


ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW W Stargardzie
Na terenie całego Stargardu oraz całego województwa zachodniopomorskiego porawdzimy złomowanie samochodówOferujemy duże, zależnie od stanu samochodu oferty za dany pojazd. Skup aut jest natychmiastowy i sprawny, a usługi takie jak pomoc drogowa i holowanie, extra! Zadzwoń do nas już teraz!

Nieużywane, stare bądź mocno zniszczone samochody bardzo często trafiają na złomowiska. Tam są przerabiane na złom i po prostu sprzedawane, za co ich nowi właściciele otrzymują niemałe pieniądze. Samym kierowcom również takie transakcje się opłacają, dlatego dość chętnie decydują się oni na złomowanie aut Stargard. Warto jednak wspomnieć o tym, jak według prawa powinno to wszystko wyglądać. Nawet złomowanie musi przebiegać w sposób legalny, gdyż w przeciwnym wypadku staje się wykroczeniem bądź przestępstwem.

Co powinienem wiedzieć jeżeli chodzi o złomowanie samochodu, który jest powypadkowy


Wyrejestrujesz swój pojazd powypadkowy w naszym warsztacie wszystko co niezbędne dostanieszna miejscuszybko i dokładnie. Nasz szrot jest czynny przez 7 DNI w tygodniu. Płacimy rozsądne pieniądze, sprawdź naszą ofertę już teraz, nie pożałujesz tego!

Ogólnie rzecz biorąc można złomować wyłącznie takie pojazdy, które są w dużym stopniu kompletne. Aby to sprawdzić, samochody zazwyczaj się waży. Ich ogólna masa musi stanowić przynajmniej dziewięćdziesiąt procent pierwotnej wagi pojazdu, wpisanej do dowodu rejestracyjnego. Jeżeli później okaże się, że samochód jest tak naprawdę lżejszy, na sprzedającego może zostać nałożona kara - nawet jedna złotówka za jeden dodatkowy kilogram.

A czy skup aut będzie obejmował każdy samochód nie ważne w jakim jest obecnie stanie??


Tak skupujemy samochody nowiutkie także i uszkodzone, sprawne i te sprawne mniej. Jesteśmy w stanie wymienić wszystko co znajduje się w aucie na nowe albo używane. Posiadamy szrot na którym można zakupić części do samochodu. Prowadzimy także wulkanizację do opon, wymianamy za darmo jeżeli zdecydujecie się państwo zakupić u nas opony do owego samochodu, sprawdź już teraz nie czekaj!

Oczywiście profesjonalny i dbający o swoich klientów zakład zawsze sam sprawdzi, ile wart jest dany samochód. Zanim przeprowadzi auto złomowanie Stargard, wyznaczy przede wszystkim aktualną wagę pojazdu i porówna ją do tej, która znajduje się w dowodzie rejestracyjnym konkretnego modelu. Klient sam wtedy dowie się, ile pieniędzy będzie mógł uzyskać w zamian za oddanie auta oraz jak wysoka kara zostanie na niego nałożona (jeśli takowa w ogóle będzie). O takie informacje warto spytać już na samym początku, by przypadkiem nie oddać swojego auta na takie złomowisko, któremu nie zależy na zadowoleniu klienta.

Bez wątpienia złomowanie pojazdów Stargard jest fantastycznym i praktycznym rozwiązaniem. Dzięki niemu nie trzeba samodzielnie martwić się o to, co się zrobi ze swoim autem, dowodem rejestracyjnym czy kartą pojazdu. O te wszystkie formalności dbają sami właściciele złomowisk, którzy robią dosłownie wszystko, aby zatrzymać u siebie kolejnych klientów.

Zapraszamy was na naszego nowego facebooka!