Auto złom w całym Koszalinie
Jakie ceny oferujemy za złom i samochody powypadkowe?

Gwarantujemy najwyższe stawki za samochody, oprócz tego usługa holowania albo pomocy drogowej będzie w cenie.

Auto skup Koszalin umożliwia odsprzedanie samochodu profesjonalnemu zakładowi. Transakcja prowadzona z zakładem przebiega bardzo sprawnie i jest idealnym sposobem na zdobycie szybkiej gotówki przez osobę, która pozbywa się pojazdu. Perspektywa nawiązania współpracy ze skupem oddala widmo wielotygodniowych poszukiwań kupca dla auta.

Czy sprzedajemy części samochodowe?

Tak, sprzedajemy części do pojazdów osobowych, ciężarowych i dostawczych. Posiadamy także swój własny szrot! Zapraszamy. Z autem można rozstać się na dwa sposoby: albo je sprzedać, albo oddać do utylizacji. W Polsce powstaje coraz więcej punktów, które umożliwiają załatwienie obu usług od ręki.

BEZPIECZNA UTYLIZACJA POJAZDU
Auto złom Koszalin pozwala na bezproblemową utylizację zniszczonego lub wyeksploatowanego samochodu. Wszystko odbywa się w sposób całkowicie legalny. Nie trzeba więc porzucać swego pojazdu w lesie czy na parkingu. Co więcej, szrot zapłaci swemu klientowi za oddanie samochodu do kasacji.

ZARÓB PIENIĄDZE JUŻ DZIŚ! Auto złomowanie Koszalin prowadzi działalność, która pozwala na szybkie pozbycie się samochodu. Dopełnienie wszystkich formalności trwa tylko kilkadziesiąt minut, zaś klient wychodzi z pokaźną sumą gotówki, jaką wypłaca zakład. Jednym słowem: wszyscy są zadowoleni
📞