Używane części samochodowe Białograd


Kupno nowych części samochodowych – silnika, rozrządu czy skrzyni biegów – potrafi uderzyć po kieszeni. Jednak nie jest to jedyna dostępna możliwość. Chcąc nieco zaoszczędzić, a jednocześnie sięgnąć po dobre i sprawne elementy, warto udać się po auto części do naszego warsztatu w Redlinie.

Oferujemy używane części samochodowe pozyskiwane w ramach recyklingu złomowanych pojazdów osobowych oraz dostawczych. Przed sprzedażą dokładnie sprawdzamy dany element, oceniając jego zdatność do ponownego użycia. Proponujemy wyłącznie wysokiej jakości auto części, które posłużą w innym aucie jeszcze przez długi czas.

W skład oferowanych elementów wchodzą używane silniki samochodowe oraz skrzynie biegów, a także pozostałe auto części. Na każdą z nich udzielamy gwarancji, służymy również fachową poradą przy wyborze podzespołów do konkretnego modelu samochodu.

Oferujemy szeroki wybór używanych części w naszym autoszrocie – obsługujemy klientów z województwa zachodniopomorskiego, w tym Koszalina, Kołobrzegu, Karlina oraz Szczecina. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową i internetową – zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami na Allegro oraz OLX.

📞