Pomoc drogowa 24h w Szczecinie


Bywają momenty, w których samochód odmawia dalszej współpracy… i nic nie można z tym zrobić. Jeśli na domiar złego auto nie chce odpalić lub doszło do poważniejszej usterki, pozostaje już tylko pomoc drogowa 24h. Kierowcy mieszkający lub pracujący w województwie zachodniopomorskim mogą liczyć na nasze wsparcie i autoholowanie pojazdu do naszego warsztatu.

Świadczymy usługę autoholowania 24h, zapewniając wsparcie w przypadku, gdy samochód nie nadaje się do dalszej jazdy. Oprócz pomocy drogowej na terenie województwa zachodniopomorskiego proponujemy również naprawę auta w naszym warsztacie, w którym prowadzimy serwis i wulkanizację opon, a także sprzedaż używanych części samochodowych.

Zapewniamy najlepszą usługę w okolicy! Posiadamy lawetę o ładowności 1,7 ton, którą proponujemy autoholowanie w obrębie 100 km od siedziby naszej firmy. Oczywiście wiemy, jak istotna jest pomoc drogowa 24h, dlatego robimy wyjątki od tej reguły – obsługujemy klientów także w nieco bardziej oddalonym rejonie województwa, w tym w Szczecinie.