Skup auta w mieście Szczecin

Skup aut zdecyduj się na nas!
Jeżeli chodzi o ceny skupu samochodu powypadkowego to musisz być pewien, że zawsze otrzymasz rozsądną cene za samochód. Skup aut będzie zawsze po waszej myśli, zdecyduj się już teraz na nasze usługi kasacja i wiele innych! Niesprawny samochód którego nikt nie chce kupić potrafi być problemem. Nie dość, że trzeba znaleźć miejsce na jego przechowywanie, to jeszcze trzeba posiadać obowiązkowe ubezpieczenie OC. Nasza firma pomaga w pozbyciu się takiego ciężaru, oferując złomowanie oraz kasację auta każdego rodzaju.


Skup samochodów powypadkowychNasza firma oferuje skup aut powypadkowych każdej marki jak również bez względu na rodzaj wypadku, w którym uczestniczyło. Klient nie musi martwić się dostarczeniem auta do naszej firmy, samodzielnie odbieramy samochodu z miejsca wskazanego przez sprzedających. Gwarantujemy niezwykle atrakcyjne ceny za skup aut Szczecin i okolice zaś to miejsce, gdzie transakcje możemy zrealizować w ciągu kilku godzin od zgłoszenia.


Kasacja aut - zgodna z przepisamiKasacja samochodów często jest wymaga na przykład przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Jeżeli potrzebują Państwo tego typu usług zapraszamy na nasz auto skup Szczecin i pobliskie miejscowości obsługujemy bez zbędnej zwłoki, z klientami z dalszych miejscowości umawiamy się indywidualnie. Kasacji samochodów dokonujemy zgodnie z odpowiednimi przepisami i rozporządzeniami. Klient otrzymuje od nas potwierdzające ten fakt stosowne dokumenty.


Czy skup auta będzie obowiązywał na każdy pojazd nie ważne w jakim stanie go przywiozę??Tak skup pojazdu odbędzie się praktycznie zawsze, więc nie martw się! Jeżeli nie jesteś pewien zawsze możesz zadzwonić na nasz numer 792 750 464, aby uzgodnić cenę skupu auta!


Czego muszę się jeszcze dowiedzieć jeśli mam w głowie iść na nasz skup aut powypadkowychWszystko co niezbędne otrzymasz na miejscu, a mianowicie wyrejestrujemy twój samochód powypadkowy czy też sprawny, jest to w Polsce aktualnie najszybszy sposób, aby pozbyć się auta! Nasz szrot działa także przez cały tydzień zapraszamy na nasze aukcje OLX czy allegro, sprawdź już teraz!!!


Możecie państwo także odwiedzić naszego nowego oficjalnego facebooka!