Złomowanie samochodów Gościno


Jak wygląda proces złomowania samochodu z Gościna?

  • 1. Wycena

    Zadzwoń do nas, a my wycenimy Twoje auto! Przygotuj dowód rejestracyjny pojazdu.

  • 2. Odbiór pojazdu

    Po ustaleniu stawki dostarcz nam swój pojazd lub jeżeli jest niesprawny odbierzemy go osobiście.

  • 3. Płatność i formalności

    Płacimy gotówką na miejscu wydając także zaświadczenie o demontażu pojazdu.Czy mogę zezłomować samochód w Gościnie bez względu na jego stan techniczny?

Oczywiście,że tak. Nasz skup aut złomuje samochody bez względu na ich stan techniczny. Każdy pojazd zgłoszony do nas poprzez rozmowę telefoniczną jest przez nas wyceniany oraz w zależności czy jest on kompletny czy nie proponujemy adekwatne stawki. Złomujemy samochody powypadkowe oraz zardzewiałe czy też niesprawne technicznie. Wydajemy niezbędne zaświadczenie o demontażu pojazdu.

Czy mogę samodzielnie dostarczyć pojazd do stacji demontażu pojazdu?

Tak, jest to opcja zalecana. W takiej sytuacji jesteśmy w stanie zaproponować większe stawki za zezłomowanie samochodu. Jeżeli Twój pojazd jest w stanie dojechać na naszą stację demontażu to gorąco zachęcamy do skorzystnia z tej opcji. Płatność za pojazd odbywa się na miejscu gotówką.

Kiedy mogę zezłomować swój pojazd w Gościnie?

Nasza stacja demontażu pojazdu przyjmuje samochody do zezłomowania od poniedziałku do soboty do godziny 18:00, zazwyczaj odbiór samochodów jest realizowany w ten sam dzień roboczy jeżeli samochód znajduję się w promieniu do 100km od Gościna.

Złomowanie samochodów Gościno Złomowanie samochodów Gościno Złomowanie samochodów Gościno

📞