Złomowanie samochodów Płoty


Dlaczego warto zdecydować się na złomowanie samochodów Płoty?

  1. Szybka realizacja: nasz skup aut Dygowo oferuje szybką i sprawną sprzedaż pojazdu. Możesz pozbyć się swojego samochodu w stosunkowo krótkim czasie bo nawet już w 24h od umówienia spotkania.

  2. Zaświadczenie o demontażu pojazdów: Wystawiamy zaświadczenie o demontażu pojazdu, dzięki czemu możesz odzyskać niewykorzystną składkę OC od swojego ubezpieczyciela.

  3. Możliwość pozbycia się pojazdu w różnym stanie: Skup aut często akceptuje samochody w różnym stanie technicznym, włączając w to te z uszkodzeniami mechanicznymi lub wypadkowe. Dlatego nie musisz się martwić remontami czy naprawami przed sprzedażą.

  4. Gotówka od ręki: Płacimy gotówką na miejscu przy odbiorze samochodu, nie musisz czekać na przelewy bankowe.

Złomowanie pojazdów z Płotów - jakie są dni funkcjonowania stacji demontażu pojazdów?

Nasza stacja demontażu pojazdów funkcjonuje od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 do 17:00, a w soboty do 14:00. Odbiór pojazdu odbywa się zazwyczaj jeszcze tego samego dnia roboczego po rozmowie telefonicznej.

Zapraszamy także na nasz Skup aut Gryfice.

Czy za zezłomowany pojazd otrzymam gotówkę natychmiastowo?

Tak, przy odbiorze samochodu płacimy oraz wydajemy niezbędne zaświadczenie o demontażu pojazdu, z którym należy się udać do wydziału komunikacji, w którym był złomowany pojazd. Za zezłomowanie samochodu otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej składki OC od ubezpieczyciela samochodu.

Zapraszamy także na nasze złomowanie samochodów w Trzebiatowie.

Dlaczego wybrać auto złomowanie samochodów Płoty

Posiadamy niezbędne zaświadczenia wydawane przez urząd marszałkowski, dzięki którym możemy świadczyć usługi złomowania samochodów w Płotach. Płacimy najlepsze stawki za pojazdy w województwie zachodniopomorskim oraz jesteśmy w stanie odebrać pojazd od klientów jeżeli istnieje taka potrzeba.

Złomowanie samochodów Płoty Złomowanie samochodów Płoty Złomowanie samochodów PłotyOdwiedź nasze złomowanie samochodów w Rymaniu.
📞