KASACJA SAMOCHODÓW Szczecin


ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW SzczecinCzego muszę się dowiedzieć jako nasz klient jeżeli chce oddać swój pojazd do złomowania czy kasacji aut


Wszystko co niezbędne otrzymacie państwo na miejscu w naszej siedzibie, samochód powypadkowy nie jest dla nasz żadnym problemem posiadamy usługi takie jak Pomoc drogowa czy holowanie. Szrot jest czynny przez cały tydzień 7 dni w tygodniu, sprzedajemy części nowe i używane na aukcjach online takie jak chociażby Olx!

Czy to Ci się opłaca? Choć rdza jest groźna dla każdego pojazdu, to jednak można się jej pozbyć, wymieniając poszczególne komponenty na nowe. O ile w przypadku nadkola, będzie to "zaledwie" 300 - 500 złotych, o tyle bardziej złożone części, będą nas kosztować znacznie więcej. Złomowanie aut Szczecin może być więc jedynym panaceum, umożliwiającym opłacalne wyjście z całej tej sytuacji. Podsumowując, auto złomowanie Szczecin to nie tylko szansa na redukcję kosztów utrzymania i tak uszkodzonego pojazdu, ale też bezpieczeństwo przewożonych osób.

Skup auta będzie obowiązywał każdy samochód nie ważne w jakim jest aktualnie stanie?


Tak! Pojazd może zostać przez nas odebrany jeżeli macie taką ochotę, wszystko za darmo! Cena jest do uzgodnienia, ale jesteśmy słynni ze wysokich stawek! Nie przejmuj się pomoc drogowa i holowanie to dla nas normalność przyjedziemy do 100 km od Miasta. Wielu kierowców staje przed problemem wystawienia swojego auta na sprzedaż. Często okazuje się, że zyski poniesione z jego zbycia nijak nie są w stanie pokryć wydatków poświęconych na przygotowanie go do sprzedaży.

Dlaczego warto zezłomować auto?

Zezłomowanie samochodu to nie tylko rezygnacja z czegoś, co służyło nam przez długie lata. To przede wszystkim emocje, wynikające z tendencji do przywiązywania się człowieka do określonych przedmiotów. Rdza - wróg Twojego samochodu Złomowanie samochodu Szczecin jest w dużym stopniu uzależnione od stopnia jego skorodowania. Dotyczy to zwłaszcza integralnych elementów podłoża, takich jak rama, bądź nadkola. Ponadto obecność korozji na zewnętrznych powłokach blacharskich wcale nie oznacza, że rdza nie zaatakowała już innych, wewnętrznych komponentów pojazdu. Zwłaszcza tych, które narażone są na duże przeciążenia.

Skup aut Szczecin dlaczego wybór powinien wypaść akurat na nas?Złomowanie aut Szczecin jest ratunkiem dla kierowców, którzy zdają sobie sprawę, że sprzedaż ich samochodu jest całkowicie nieopłacalna. Dotyczy to w szczególności pojazdów, które mają ok. 15-20 lat i są po prostu "zajeżdżone" przez swoich właścicieli. Szereg czynności uzdatniających auto do jego sprzedaży jest długi i pociąga za sobą duże wydatki.

Auto przed zbyciem trzeba "dopieścić". Rozumiemy przez to usunięcie wszelkich usterek, nawet tych najbardziej błahych. Okazuje się, iż lista rzeczy do zrobienia jest taki długa, że koszta naprawy przewyższają wpływy ze sprzedaży. Auto złomowanie Szczecin zrywa z koniecznością ponoszenia strat. Do nas możesz przywieźć samochód w dowolnym stanie technicznym! Co więcej, złomowanie samochodu Szczecin jest gwarancją szybkiego zysku. Każdy klient otrzyma od nas zapłatę za pozostawienie w naszym zakładzie samochodu.

Jeżeli myślisz o sprzedaży auta to nie przejmuj się zostaniesz w naszej firmie kompleksowo obsłużony i niezbędne dokumenty otrzymacie na miejscu. Skup aut przebiega bardzo dokładnie i nie mamy przestojów możesz do nas zadzwonić o każdej porze na numer 792 750 464 zadzwoń już teraz jeśli chcesz oddać swój pojazd do złomowania.

Jeżeli jesteś zainteresowanay wejdź już teraz na naszego odświeżonego, nowiutkiego facebooka!