auto złom w mieście SzczecinSkup aut rozbitych Szczecin

Auto, które uległo poważnemu wypadkowi można zabrać do domu, postawić na parkingu i próbować naprawiać. O ile, taka naprawa w ogóle jest opłacalna i możliwa. Często jest tak, że w wypadku samochód zostaje na tyle uszkodzony, że jego naprawa jest wręcz niemożliwa lub cena za usługę przerośnie kilkukrotnie wartość samochodu. Wówczas najlepiej jest oddać auto w ręce profesjonalistów, czyli oddać je na skup aut powypadkowych Szczecin.

Skup samochodów powypadkowych Szczecin

Firma, która najlepiej zna się na rzeczy, to Kasacja-Aut ze Szczecina. Jeżeli ktokolwiek ma jakieś wątpliwości bądź chce dowiedzieć się więcej o skupowaniu i złomowaniu aut, niech zgłosi się do tej właśnie firmy. Kasacja-aut.pl jest w stanie holować auto do 100 km i przewozić pojazdy do 1,7 tony.

Firma skupiająca auta zabierze samochód nawet z miejsca wypadku i zezłomuje bądź rozbierze na części pierwsze a te lepsze, sprzeda bądź wykorzysta do własnych celów. Taka firma zorganizuje transport, lawetę. Dokona wszelkich formalności – wyda dokument stwierdzający unieważnienie dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu i tablic rejestracyjnych a także wyśle dokumenty do Wydziału Komunikacji z adnotacją o demontażu auta.


Zapraszamy na naszego facebooka!