Skup aut Kołobrzeg

A czy wasz skup aut funkcjonuje cały tydzień?


Oczywiście zgadza się, 7 dni w tygodniu od 8 do 16! Zapraszmy państwa bardzo serdecznie!

Do ilu kilometrów są nasze usługi????
Jak to wszystko wygląda? Oferujemy bardzo wysokojakościowe usługi dla każdego klienta. Szrot, pomoc drogowa, holowanie i samochody używane tym się właśnie zajmujemy!

Wszyscy kierowcy, którzy chcą pozbyć się swojego starego, niepotrzebnego już auta mogą skorzystać z naszej oferty skupu aut: zarówno całych, jak i uszkodzonych. Do 100km, istnieje także możliwość dalszej przejazdu zadzwoń, na pewno się dogadamy! Kupujemy auta niezależnie od ich koloru, modelu czy rodzaju nadwozia. Przyjmiemy na przykład samochody z nadwoziem sedan, kombi, hatchback czy coupe. Nie ważny jest też stan techniczny pojazdu, ani to czy jest on napędzany silnikiem benzynowym, dieslem czy może posiada zamontowaną instalację LPG. Zapraszamy do jak najszybszego kontaktu - by pozbyć się problemu.

Auto skup Kołobrzeg


Jeśli chodzi o skup aut rozbitych Kołobrzeg jest miejscem, w którym może odbyć się to bez żadnego problemu. Sprzedać można też auto uszkodzone lub po prostu stare. Taka transakcja jest zaś pewnym i szybkim rozwiązaniem wielu problemów. Samochody kupujemy od ręki, bez względu na to, jakiego są producenta. Niechciany pojazd zniknie z podwórka i będzie szybko mógł ulec złomowaniu. Nie trzeba będzie wtedy płacić OC za samochód, który nie nadawał się już do użytku.

Wejdź już teraz na naszego oficjalnego funpage facebookowy!