Skup aut rozbitych i szrot Szczecin


Skup pojazdów powypadkowych Szczecin
Potrzebujesz pomocy drogowej? Niech twoja decyzja padnie na naszą firmę!Szrot to miejsce, do którego trafia większość części motoryzacyjnych pochodzących z demontażu pojazdów. Nie ma lepszego miejsca dla osób pozbywających się samochodów niż szrot. To miejsce zapewnia dostępność do używanych części zamiennych. Nasza firma świadczy również takie usługi jak pomoc drogowa.

Działająca u nas stacja demontażu pojazdów, czyli tak zwany auto złom przyjmie Twój samochód i wyda właściwe zaświadczenie do wydziału komunikacji. Auto złom jest ściśle powiązany z usługą skup aut. W przypadku, gdy pojazd, którym dysponujesz, nie nadaje się do odsprzedaży klientowi indywidualnemu, możesz poprosić o wycenę skupu pojazdu. Specjaliści w kilka sekund wycenią Twoje auto. Prowadzimy kupno aut za gotówkę. Możesz jednak poprosić skup aut o przelew, jeśli jest taka potrzeba, dostosujemy się do Twoich potrzeb.Czasami samochód okazuje się prawdziwą skarbonką bez dna. Używane samochody często wymagają dokupienia nowych części, dzięki którym nadal będą sprawne i przedłużą swój żywot. Czasami nawet stosunkowo nowe auto wymaga wymiany kilku części, na przykład w skutek wypadku czy małej kolizji. Są też osoby, których pasją jest ulepszanie i modyfikowanie samochodów. To jednak praca wymagającą dużej wiedzy i doświadczenia praktycznego, a także zasobnego portfela. Często niektóre części osiągają bardzo różne ceny, co zależne jest od ich marki jak i stanu, niektóre samochody były używane naprawdę krótko. Szukając części warto sprawdzić takie miejsce jak szrot Szczecin, który ma w ofercie wysokiej jakości używane elementy samochodowe w konkurencyjnych cenach. Szeroki wybór produktów różnych firm jak i profesjonalna obsługa to zalety tego miejsca. Jeśli mamy wątpliwości, który produkt powinniśmy wybrać, nie bójmy się pytać. Fachowcy posiadają olbrzymią wiedzę i potrafią nie tylko doradzić, ale i zaproponować całkiem nowe rozwiązanie, które może się u nas sprawdzić dużo lepiej. Tanie części samochodowe Szczecin to kompleksowe rozwiązanie dla każdego kierowcy, który potrzebuje wymienić coś w swoim aucie.

Czy posiadacie jeszcze jakieś inne usługi, z wyjątkiem skupu aut?


Posiadamy swój własny szrot, na którym znajdziecie państwo wiele ciekawych części do swojego auta!!! W naszym asortymencie znajduje się wiele marek. Tutaj znajdzie się każda śrubka, nakrętka, zderzak, reflektor i inne części zamienne do niemal każdego auta.

Jest to oferta, która pomaga w najbardziej nieprzewidywanych sytuacjach drogowych. Pomoc drogowa to komfort i bezpieczeństwo. Demontujemy auta każdego typu. Jeśli posiadasz auto, którego stan techniczny nie pozwala na sprzedaż, to możesz skierować go na nasz auto złom, czyli kasację aut.

Zajrzyj na nasz profil facebookowy!